Dane kontaktowe

Sklep internetowy działający pod adresem www.saunapar.eu, prowadzony jest przez firmę

„PROCON Polska” Bernd Schildhorn z siedzibą w Mościenicy,  Os. Topolowe 25

NIP: 777-326-44-95,  Regon: 364678935

Regulamin sklepu

Sklep prowadzi sprzedaż towarów tylko i wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronie sklepu lub za pomocą drogi mailowej (adres e-mail został podany pod zakładką „Kontakt” na stronie sklepu).

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami  brutto wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają stosowny podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki.

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT .

Na życzenie klienta wysyłamy fakturę drogą pocztową za opłatą 6 PLN.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe i wolne od wad.

 

Zamówienia

Zamówienia można składać przez cała dobę 7 dni w tygodniu.

1 .poprzez sklep internetowy: www.saunapar.eu

2. drogą mailową na:

  • sklep@saunapar.eu

Dział Obsługi Klienta jest do dyspozycji od pon-pt  w godzinach od 9.00 – 16.00.

Po złożeniu zamówienia potwierdzamy mailem (lub telefonicznie) przyjęcie zamówienia, informujemy o jego dostępności i o koszcie wysyłki oraz podajemy przybliżony termin dostawy.

 

Płatność:

Klient płaci za zamówione towary poprzez usługę Przelewy24 lub przelewem bankowym przed wysyłką.

Termin płatności w przypadku przelewu bankowego wynosi 7 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia.

 

Wysyłka

Koszty transportu pokrywa Klient. Towar wysyłany jest bezpośrednio z Austrii:

  • paczki do 40 kg wysyłane są  firmą kurierską UPS i GLS
  • palety wysyłane są  firmą kurierską  RABEN

Wysyłka towaru nastąpi w najkrótszym możliwym terminie po zaksięgowaniu wpłaty na podanym w potwierdzeniu zamówienia koncie bankowym. Towar jest dostarczany do Klienta w każdym dniu roboczym z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt. Cięższy towar jest zapakowany na paletach.

Uwaga! Prosimy, aby Klienci sprawdzali stan i zawartość przesyłek przy odbiorze. Jeżeli po otrzymaniu towaru kupujący znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien w obecności kuriera spisać protokół szkody, w którym ujęta będzie data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków. Spisany w ten sposób dokument znacznie ułatwi wymianę  produktu na nowy.

Jeżeli z jakichś przyczyn nie zostanie spisany protokół przy kurierze a przesyłka będzie uszkodzona prosimy o wykonanie zdjęć i ponowne wezwanie kuriera w ciągu 7 dni od odbioru w celu spisania protokołu szkody.

W sprawie szczegółów transportu /np. kosztów transportu niektórych towarów, wymiarów i wagi przesyłki, zasad odbioru towaru/ prosimy kontaktować się bezpośrednio z nami.

 

 

Gwarancja / Zwroty

Wszystkie towary objęte są 24-miesięczną gwarancją. Podstawą do ubiegania się o prawa gwarancji jest dowód zakupu (faktura).

Gwarancja jest realizowana tak szybko jak to możliwe. Towary podlegające wymianie zostaną wymienione  w miarę dostępności towaru na magazynie.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikłych z niewłaściwej instalacji lub nieprawidłowego użytkowania produktu.

Zwroty

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn , składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

Zwrotu dokonuje Klient na własny koszt.

 

Postanowienia końcowe

Prawa wyłączne do treści udostępnianych w ramach Sklepu internetowego, w szczególności prawa autorskie do zdjęć, nazwa Sklepu, znaki towarowe Usługodawcy oraz producentów Towarów, wchodzące w ich skład elementy graficzne, oprogramowanie oraz prawa w zakresie baz danych podlegają ochronie prawnej i przysługują Usługodawcy lub podmiotom, z którymi Usługodawca zawarł stosowne umowy. Zabrania się kopiowania, czy też innych form korzystania z jakichkolwiek elementów Sklepu bez zgody Usługodawcy. Sprzedawca Zastrzega sobie prawo do błędów w druku, pomyłek i zmian technicznych.